Hakkımızda

Karatay hukuk bürosu

Şişli bölgesinde mukim olan Karatay Hukuk Bürosu, İstanbul genelinde hukuki hizmet vermektedir. İstanbul Çağlayan Adliyesinin hemen karşısında bulunan Karatay Hukuk Bürosu, müvekkillerine hukukun çeşitli alanlarında avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Faaliyet Alanlarımız

Ceza Hukuku

Aile Hukuku

Kira Hukuku

Miras Hukuku

Misyonumuz – Vizyonumuz

Misyonumuz

Bu bağlamda hukuk büromuz, müvekkilleriyle karşılıklı güven ilişkisinin kurulmasıyla birlikte, müvekkillerin sorunlarıyla başlangıçtan sonuca ulaşana dek birebir ilgilenmeyi, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, detaylı çalışmayı, bilgilendirmeyi, teknoloji kullanımı ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir hukuk bürosu olmayı kendine amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Öncelikli hedefimiz; gelişerek büyümek olup bu bağlamda vizyonumuz da daima yenilenmektir. Bu hedeflerin birleşimi noktasında kurulan hukuk büromuz gerek deneyim ve bilgi sahibi avukat kadrosu gerekse bu yolda kararlılıkla yürümeyi hedef alan genç çalışma arkadaşlarımızla soruna çözüm odaklı bir yaklaşım ve sistem getirerek hukuk camiasındaki farkını ortaya koymaktadır.